> Kontakt

Kontakt

PROMOT JM Kowalczyk i Wspólnicy spółka jawna

Adres:

ul. Metalowa 9
87-800 Włocławek

NIP 8882878340
REGON 340070135
KRS 0000425283

Godziny otwarcia: 7.30 – 15.30

tel/fax:

+48 54 235 55 00
+48 54 235 46 06

e-mail:

promot@szczotkiweglowe.pl

Części zamienne do elektronarzędzi

Adres:

ul. Sienkiewicza 11
87-800 Włocławek

Godziny otwarcia: 7.00 – 15.00

tel/fax:

+48 54 235 26 31
+48 54 426 27 36

Dane kontaktowe

Właściciel:

dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk

j.kowalczyk@szczotkiweglowe.pl

Dyrektor ds. handlowych:

mgr Anita Grzegorzewska

+48 54 235 55 00
a.grzegorzewska@szczotkiweglowe.pl

Dyrektor techniczny:

mgr Sławomir Grzegorzewski

+48 504 338 276
s.grzegorzewski@szczotkiweglowe.pl

Kierownik produkcji:

Radosław Rutkowski

+48 54 235 55 00 wew. 5
r.rutkowski@szczotkiweglowe.pl

Koordynator prac biurowych:

mgr inż. Aleksandra Bołoz

+48 54 235 55 00 wew. 1
a.boloz@szczotkiweglowe.pl

Księgowość/Rozliczenia finansowe:

mgr Marzena Wasilewska

+48 54 235 55 00 wew. 6
m.wasilewska@szczotkiweglowe.pl

Zakładowe laboratorium kontrolno-pomiarowe:

tech. Grzegorz Sawicki

+48 793 293 901
+48 54 426 27 23
g.sawicki@szczotkiweglowe.pl

 

Dział techniczno-handlowy:

Kierownik działu techniczno-handlowego:

mgr Piotr Jezierski

szczotki dla przemysłu, wózki widłowe, motoryzacja, łożyska toczne
+48 506 069 378
+48 54 235 55 00 wew. 3
p.jezierski@szczotkiweglowe.pl

Przedstawiciele techniczno-handlowi:

mgr  Łukasz Masłowski

grafity techniczne, ceramika techniczna
+48 516 278 504
+48 54 235 55 00 wew. 4
l.maslowski@szczotkiweglowe.pl

inż.  Leszek Antas

grafity techniczne, ceramika techniczna, motoryzacja
+48 54 235 55 00 wew. 4
l.antas@szczotkiweglowe.pl

Agnieszka Różycka

elektronarzędzia, motoryzacja
+48 506 069 408
+48 54 235 26 31
+48 54 426 27 36
a.rozycka@szczotkiweglowe.pl

Monika Skierkowska

elektronarzędzia, motoryzacja
+48 505 430 929
+48 54 235 26 31
+48 54 426 27 36
m.skierkowska@szczotkiweglowe.pl

Marian Majewski

elektronarzędzia, motoryzacja
+48 506 069 377
+48 54 235 26 31
+48 54 426 27 36
m.majewski@szczotkiweglowe.pl

Dojazd do firmy